Z okazji walentynek zapraszam na sesje zdjęciowe we Wrocławiu z 20% rabatem. Sesje przeznaczone są zarówno dla par, jak i dla singli, więc jeśli nie masz drugiej połówki, nie przejmuj się!  Zrób sobie prezent na walentynki i zamów sesję zdjęciową dla siebie, dla kogoś lub dla Was obojga. Jak to działa?

W ramach oferty można zamówić jeden z trzech rodzajów sesji zdjęciowej: 

Napisz do mnie na adres: [email protected] i umów się na sesję w wyjątkowym klimacie. Nie musisz być modelką, nie musisz umieć pozować, nie musisz się sztucznie uśmiechać. Serio! Przez sam proces robienia zdjęć poprowadzę Cię za rękę, a sesje z nostalgią w tle to moja specjalność, więc uśmiech nie jest obowiązkowy!

Sesje wykonuję głównie w plenerze, ale jeśli masz pomysł na konkretne miejsce, skontaktuj się ze mną i zobaczymy, co da się zrobić. W końcu walentynki to okazja, żeby zrobić coś dla siebie i zamiast spoglądać z żalem na przemykające po mieście pary, spędzić czas wyjątkowo. Skorzystaj z okazji i zrób sobie prezent, zamów sesję z oferty z 20% rabatem.

Rabat będzie obowiązywał przez cały luty! 

*Dla pierwszych trzech par aż 50% rabatu od cen regularnych. O dostępność oferty specjalnej pytaj przez email [email protected] lub na facebooku Joanna Piwek Fotografia