Menu

Joanna Piwek

Wierzę, że natura wyciąga z nas to, co najpiękniejsze, że policzek, wtulony w pień drzewa, może być formą terapii, a ludzie, wsłuchani w szelest liści, wydają się piękniejsi. Wierzę, że dobra fotografia może zmienić człowieka. Mam na imię Joanna i jestem fotografem z Wrocławia. Chodź ze mną, pokażę Ci jak to działa.

O mnie

Cześć! Mam na imię Joanna i od kilku lat uparcie fotografuję kobiety w krzakach. To jest moja miłość, pasja i praca w jednym. Jestem zakochana w portrecie, naturalnym świetle i zieleni traw. Uwielbiam kobiety! Uwielbiam odkrywać piękno w kobietach i mieszać je z miękkością mchu, zielenią liści i drzew. Tak, jak to zostało stworzone.

Bliskie naturze. To pierwsze co przychodzi mi na myśl

Na sesji uciekamy od zgiełku miasta, od codziennych zmartwień i kłopotów. Uciekamy w przyrodę, tworzymy spokój. Nie brakuje nam energii, ale to dobra energia, taka, którą zawsze warto mieć gdzieś ze sobą. Chcesz zabrać trochę spokoju do torebki? Albo powiesić go potem na ścianie? To możliwe.

Natura mnie rozczula. Jej dzikość, niezależność, rozmaitość. I droga, którą przebyłam, by to sobie uświadomić.

Nowe wspaniałe kobiety na mojej drodze. Setki, tysiące, dziesiątki tysięcy godzin, spędzonych w trawie z aparatem. Tygodnie, miesiące, lata spędzone na nauce retuszu. Nauka organizacji, współprace z najbardziej kreatywnymi duszami na świecie. Zmagania, rozmowy, błędy.

To wszystko, by móc teraz kogoś zabrać w taką podróż. Chcesz sprawdzić, co mogę przygotować dla Ciebie? Napisz do mnie.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque facilisis elementum laoreet. Vivamus vestibulum facilisis tortor non pellentesque. Etiam porttitor augue a iaculis bibendum. Nulla vitae metus non orci porta auctor nec eu ipsum.

In vitae feugiat mauris. Cras placerat dolor sed leo dictum, id sodales felis vestibulum. Ut imperdiet pharetra neque vitae sodales. Curabitur at magna pulvinar, porta odio in.

address:
Via Cesare Rosaroll st. 118, 80139 Sofia