Menu

Joanna Piwek

Wierzę, że natura wyciąga z nas to, co najpiękniejsze, że policzek, wtulony w pień drzewa, może być formą terapii, a ludzie, wsłuchani w szelest liści, wydają się piękniejsi. Wierzę, że dobra fotografia może zmienić człowieka. Mam na imię Joanna i jestem fotografem z Wrocławia. Chodź ze mną, pokażę Ci jak to działa.

O mnie

Tematem moich zdjęć najczęściej są kobiety. Tłem do zdjęć najczęściej jest plener. Mam w sobie przedziwną tęsknotę do natury, od której nie potrafię się uwolnić

Hello

During your engagement shoot or portrait session I will assist and direct you through posing

Hello

During your engagement shoot or portrait session I will assist and direct you through posing

Joasia podczas sesji bardzo dużo podpowiada, chwali i daje dobre rady odnośnie pozowania. Jestem zachwycona zdjęciami i efektem końcowym. Odkryłam się dzięki niej na nowo, dziękuję!

Cała sesja przebiegła w bardzo miłej i ciepłej atmosferze, a z dziewięciomiesięcznym dzieckiem to nie jest łatwe. Efekt końcowy przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Zdjęcia są przepiękne! Mamy wspaniałą pamiątkę. Na pewno jeszcze wrócimy.

Asia jest cudowna, mega pozytywna i bardzo energiczna. A jej zdjęcia to czyste złoto co widać po jej portfolio.

Enrika

Success is no accident. It is hard work, perseverance, learning, studying, sacrifice and most of all, love of what you are doing or learning to do.

open project
Diamana

In ultricies quam id molestie molestie. Fusce sed risus augue. Fusce ligula nisi rhoncus.

open project
Melisa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque vel sagittis ipsum.

open project